• Koło Małego Wolontariusza

14.12.2023

Koło Małego Wolontariusza serdecznie dziękuje rodzicom oraz firmie SUN PRO ENERGY sp. z o. o. z Tarnowa za włączenie się do akcji ,,Święty Mikołaj inaczej...".

Zebrane środki czystości zostaną dostarczone do małych pacjentów, do Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej ,,Przylądek Nadziei", aby ulżyć w ich chorobie. ❤️

• Wyniki konkursu na Bożonarodzeniową Szopkę

12.12.2023

Komisja konkursowa wybrała zwycięzców konkursu! Zadanie to, jak co roku, było bardzo trudne. Wszystkie szopki, a jest ich 15, są przepiękne, każda z nich jest wyjątkowa! Komisja konkursowa musiała jednak dokonać wyboru i trzymając się kryteriów regulaminu, po długich debatach, zdecydowała.

Kategoria 3-4 lata:

I miejsce ex aequo -  Gabrysia Górecka gr. I i Antosia Mazur gr. II

II miejsce ex aequo - Antosia Kądzielawa gr. IV i Aleksander Kłosiński gr. IV

III miejsce - Milenka Kwietoń gr. I

Kategoria 5-6 lat:

I miejsce ex aequo - Emilka Rzepka gr. VIII, Ola Dadej gr. V i Julia Pelczar gr. VIII

II miejsce ex aequo - Leon Nosek gr. VIII, Stefan Nosek gr. VI i Marcel Boryczka gr. IX

III miejsce ex aequo - Emilka Kwietoń gr. VII, Julia Brzegowa gr. VII i Karol Dąbrowski gr. VIII

Wyróżnienie specjalne: Ania Syjud gr. V

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Szopki będzie można zakupić podczas licytacji na facebookowej stronie Rady Rodziców.

Licytacja rozpocznie się 15 grudnia o godz. 17.00 i potrwa do 18 grudnia do godz. 23.00.

Na licytację będą również wystawione: wyjątkowa bombka choinkowa z autografem znanej aktorki - Ewy Kasprzyk oraz ręcznie wykonana bransoletka.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na cel charytatywny "Dla Marcelka".

• wyniki konkursu
          • Wyniki Konkursu Fotograficznego "Sport to zdrowie"

07.12.2023

1 miejsce ex aequo Anna Syjud - Smerfy i Hanna Stepek- Smerfy

2 miejsce ex aequo Aleksandra Dadej - Smerfy i Julia Pelczar - Wróbelki Elemelki

3 miejsce ex aequo Tymoteusz Lisak - Wróbelki Elemelki i Piotr Wojtaszek - Mądre Sowy

Wyróżnienia:

Maja Stepek - Przyjaciele Kubusia Puchatka

Lena Kruk -Smerfy

Antonina Kądzielawa - Misie

Nagrody pocieszenia:

Marika Buffette- Misie

Milena Kwietoń - Złote Rybki

Marek Chmielewski - Misie

Helena Koćwin- Smerfy

Julia Brzegowa - Mądre Sowy

Emilia Kwietoń - Mądre Sowy

Gratulujemy! :)

• logo Koło Małego Wolontariusza
          • Akcja Koła Małego Wolontariusza

07.12.2023

Koło Małego Wolontariusza działające przy naszym Przedszkolu zaprasza do udziału w akcji "Święty Mikołaj inaczej...".

Po raz kolejny organizowana jest zbiórka na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej "Przylądek Nadziei".

W tym roku mali pacjenci bardzo potrzebują:

• chusteczek nawilżających;
            • chusteczek higienicznych;
            • papieru toaletowego;
            • ręczników jednorazowych;
            • pampersów dla dzieci od 10 kg;
            • kremów i balsamów (koniecznie w wąskich tubkach);
            • mydeł w płynie;
            • maści Sudocem.

Prosimy nie przynosić mydeł w kostkach.

Dary prosimy przynosić do 13 grudnia 2023 r.

Zachęcamy do udziału w akcji Rodziców i dzieci.

Każdy może być Świętym Mikołajem – czyli daj siebie innym.