• magik
          • Magiczny pokaz

14.11.2023

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na "Magiczny pokaz", czyli spotkanie z iluzjonistą, który odbędzie s24 listopada (piątek) o godz. 9.00 w sali wielofunkcyjnej.

• Akcja „Nie bij mnie, kochaj mnie”

20.11.2023

W naszym przedszkolu, w holu przy szatni pojawił się miś z zabandażowaną głową i plastrem na czole, które mają symbolizować leczenie ran, zadanych w wyniku przemocy. Jest to akcja „Nie bij mnie, kochaj mnie” Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Miś ma papierową fiszkę, na której jest hasło akcji oraz numery kontaktowe do Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Osób Doznających Przemocy Domowej.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi dorosłych na problem przemocy wobec najmłodszych.

Za symbolicznie zabandażowanym misiem kryje się często cicha tragedia bezbronnych dzieci – bitych, poniżanych, zastraszanych, zaniedbywanych. Te dzieci są. Być może zdarza się, że słyszymy ich płacz, krzyki, widzimy łzy i smutne miny.

Bądźmy na nie wrażliwi. Liczy się reakcja każdego z nas.

Zadzwoń: 14 655 36 36 lub 500 583 047

• Koło Małego Wolontariusza

16.11.2023

Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę karmy dla kotów i psów. Karma została przekazana do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. (AS)

• akcja paragon
          • Akcja Paragon

11.11.2023

Drodzy Rodzice,

baza naszego przedszkola wzbogaciła się o kolejne nagrody w związku z udziałem w Akcji Paragon. Na zdjęciach poniżej fantastyczne zestawy pomocy dydaktycznych, klocków, układanek, zabawek sensorycznych, mas plastycznych.

Dziękujemy Rodzicom, którzy już włączyli się do Akcji Paragon, a pozostałych Państwa prosimy o dołączenie do niej i pomoc w zdobyciu kolejnych zabawek dla Państwa Pociech. Zebrane na koncie przedszkola paragony będą wymieniane na nagrody w postaci zabawek dla grup.

Jak to działa?

Robisz zakupy w sklepie jak zawsze. Robisz zdjęcie w aplikacji Akcja Paragon i wysyłasz je (max. 3 paragony dziennie z jednej aplikacji, nie starsze niż 14 dni). Nasze przedszkole dostaje nagrody.

Jak zdobywać nagrody dla przedszkola:

Aby wysłać zdjęcia paragonów, należy zainstalować na telefonie bezpłatną aplikację Akcja Paragon (dostępna dla telefonów z systemem Android w sklepie Google Play). Instalacja potrwa tylko chwilę, a po wybraniu naszego przedszkola (Przedszkole Publiczne Nr 8 „Pod Stokrotką” w Tarnowie), można rozpocząć robienie zdjęć - bezpośrednio w aplikacji. Zdjęcia mogą być wysyłane przez rodziców, dziadków, pracowników, znajomych, którzy robią zakupy w sklepach spożywczych sieci objętych akcją (Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Dino) oraz na stacjach paliw (Orlen i BP).

Ważna informacja dla użytkowników aplikacji:

Dane z paragonów są anonimowe i treść paragonu nie będzie przypisywana do konkretnego konsumenta.

Jak przebiega wymiana paragonów na nagrody:

Wybór nagród ustalany jest bezpośrednio w kontakcie z przedszkolem.

Szczegóły na stronie http://www.akcjaparagon.pl/  w zakładce  Pomoc: http://akcjaparagon.pl/help.html

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Im więcej paragonów, tym więcej nagród dla Przedszkolaków!