• Podsumowanie zbiórki baterii za rok szkolny 2022/2023

09.10.2023

Nasze przedszkole od wielu lat corocznie przystępuje do programu „Zbieramy zużyte baterie” organizowanego przez firmę ARGO-FILM. Również w ubiegłym roku szkolnym dzieci i ich rodzice bardzo aktywnie włączyli się w tę formę ochrony środowiska.

Najaktywniejszymi zbieraczami baterii zostały:

Iga Płachno

Oliwia Korcyl

Marysia Czuba

Najaktywniejsi zbieracze otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez firmę ARGO-FILM.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w naszą zbiórkę.

Zachęcamy do udziału w zbiórce baterii w bieżącym roku szkolnym. Baterie należy wrzucać do specjalnych pojemników znajdujących się na korytarzu przedszkolnym. Każdorazowe przyniesienie baterii i ich ilość prosimy zgłaszać nauczycielce w grupie dziecka (na karteczce).