• zebranie

Zebrania w poszczególnych grupach odbędą się wg harmonogramu:

• 7.09.2022 r. (czwartek) o godz. 15.30 w grupach: Smerfy, Pracowite Pszczółki, Mądre Sowy, Wróbelki Elemelki i Słoneczka.
            • 11.09.2022 r. (poniedziałek) o godz. 15.30 w grupach: Złote Rybki,  Krasnale, Przyjaciele Kubusia Puchatka i Misie;

Z uwagi na ważność omawianych spraw obecność obowiązkowa.

• Witamy w przedszkolu!

30.08.2023

1 września powitamy nasze przedszkolaki i ich Rodziców w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych przyjaźni.

W rozpoczynającym się nowym roku szkolnym życzymy dzieciom dużo radości, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie równie udany jak poprzednie. O wszystkich wydarzeniach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

NIEZBĘDNIK PRZEDSZKOLAKA

• pantofle;
            • ubranie i bielizna na zmianę (należy zostawić w szafce w szatni);
            • piżama do leżakowania dla dzieci z grup I – IV (dziecko zanosi do sali).

Rady na pierwsze dni w przedszkolu - kliknij

Organizacja przyprowadzania dzieci do przedszkola oraz ich odbierania:

• rano można dzieci przyprowadzać do godziny 8.15;
            • w południe dzieci można odbierać od godziny 12.00 do 12.30, a następnie od 13.30.

W innych godzinach prosimy dzwonić dzwonkiem.