• Miesięczna odpłatność za przedszkole składa się z:

• opłaty za korzystanie z przedszkola przekraczające wymiar 5 godzin dziennie;
    • opłaty za wyżywienie.
    • Opłata za korzystanie z przedszkola

Przedszkole zapewnia dzieciom do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat bezpłatny pobyt przez 5 godzin dziennie liczone od momentu przyjścia dziecka do przedszkola.

Wysokość opłaty za korzystanie z przedszkola przekraczające wymiar 5 godzin dziennie określa uchwała Rady Miejskiej w Tarnowie.

Opłata za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu wynosi za pierwsze dziecko z rodziny – 1,00 zł, za drugie dziecko 0,70 zł, a za trzecie i kolejne dziecko 0,50 zł.

Opłata za każde dziecko w przedszkolu dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny (po okazaniu karty) wynosi 0,50 zł za każdą godzinę.

Opłata za godziny pobytu dziecka w przedszkolu nie dotyczy dzieci odbywających roczne przygotowanie przedszkolne.

• Dzienna stawka żywieniowa wynosi:

• 3 posiłki (100%) - 8,00 zł
    • 2 posiłki (80%) - 6,40 zł
    • 1 posiłek (50%) - 4,00 zł

• Opłatę za wyżywienie i opłatę za godziny należy uiszczać wyłącznie na rachunek bankowy Przedszkola Publicznego Nr 8 „Pod Stokrotką” w Tarnowie do dnia 10 każdego miesiąca.

Nr rachunku: Bank PKO BP 78 1020 4955 0000 7402 0267 6955

W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.

Opłata za wyżywienie naliczana jest z góry za cały miesiąc, a opłata za pobyt dziecka powyżej 5 godzin naliczana jest z dołu, czyli po zakończeniu miesiąca.

Za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu odliczana jest dzienna stawka żywieniowa, natomiast opłata za godziny naliczana jest na podstawie elektronicznej rejestracji obecności w systemie eDziecko.

Wysokość opłaty za przedszkole jest widoczna po zalogowaniu się na konto dziecka w systemie eDziecko na stronie https://edziecko.edu.pl/ w zakładce Rozliczenie.

Prosimy o terminowe wpłaty.