• Druki do pobrania

• Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola obowiązuje przez cały okres (wszystkie lata) uczęszczania dziecka do przedszkola. Upoważnienie można w każdym czasie wycofać pisemnie.

Upowaznienie_do_odbioru_2023.pdf

Klauzula zgody obowiązuje przez cały okres (wszystkie lata) uczęszczania dziecka do przedszkola. Składają tylko rodzice dzieci nowo przyjętych.

Klauzula_zgody.pdf

Wniosek o udział dziecka w zajęciach religii obowiązuje przez cały okres (wszystkie lata) uczęszczania dziecka do przedszkola. Składają rodzice wszystkich dzieci 4-letnich i starszych nowo przyjętych. Dziecko uczestniczy w zajęciach religii na życzenie rodziców.

Wniosek_o_udzial_w_zajeciach_religii.pdf

Druk aktualizacyjny do zmiany zadeklarowanej ilości posiłków, godzin pobytu, adresu zamieszkania i in.

Zmianę posiłków można zgłaszać pisemnie na druku do ostatniego dnia miesiąca ze skutkiem od miesiąca następnego.

Aktualizacja_danych_2023-2024.pdf