• WARSZTATY PLASTYCZNE PANI KREDKI

zapraszają na zajęcia plastyczne dzieci z zainteresowaniami plastycznymi, które chcą poznać różne techniki plastyczne. Zajęcia organizowane są dla dzieci z grup najstarszych .

Zajęcia plastyczne to ulubiona forma działalności dzieci w wieku przedszkolnym. Umożliwiają one odreagowanie napięć, rozwijają twórcze myślenie oraz wyobraźnię, kształtują pamięć wzrokową i zręczność manualną. A przede wszystkim dostarczają dziecku wiele satysfakcji i zadowolenia z własnego działania. Udział dziecka w zajęciach plastycznych przyczynia się do rozwoju samodzielności, daje wiarę we własne siły, pobudza rozwój umysłowy i emocjonalny. Podczas warsztatów dzieci poznają różne techniki plastyczne, wykorzystując materiały odpadowe.

Warsztaty prowadzi pani Agata Półkoszek.

Zajęcia odbywają się we wtorki i środy w godzinach 15.00-16.00.