•                               Witamy na stronie ,,Przyjaciele Kubusia Puchatka"

• Serdecznie witamy w nowym roku przedszkolnym!

Na tej stronie będziemy zamieszczać ważne informacje, a także zdjęcia z naszego przedszkolnego życia:)

Adres e-mail do kontaktu: przyjaciele.kubusia3@gmail.com

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• 25 października w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla  ,,Złotych Rybek”.  O tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Złożyły również przysięgę - obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie odbyło się pasowanie, którego dokonała pani wicedyrektor Renata Strzesak. Zobaczcie sami-zapraszamy do galerii.

Wszystkim Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,
        a pasowanym maluszkom  życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym przedszkolu! Zostaliście nowymi członkami, naszej wielkiej przedszkolnej rodziny! Jeszcze raz – GRATULUJEMY!