• Witamy na stronie grupy "Złote Rybki"!

• Na tej stronie będziemy zamieszczać ważne informacje, a także zdjęcia z naszego przedszkolnego życia. smiley

Adres e-mail do kontaktu: zloterybki2023@wp.pl

•       Święto Niepodległości

•  Dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci z grupy I „Złote Rybki” przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci przyozdobione były na tę uroczystość w kotyliony w kształcie kwiatka w barwach ojczystych. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, wysłuchały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” oraz obejrzały inscenizację przygotowaną przez grupę IX „Słoneczka”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• 25 października w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla  ,,Złotych Rybek”.  O tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Złożyły również przysięgę - obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie odbyło się pasowanie, którego dokonała pani dyrektor Małgorzata Kocik. Na pamiątkę  tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania i kuferek słodkości. Dla przedszkolaków  było to  wielkie przeżycie, a dla Rodziców powód do dumy i  zadowolenia ze swoich pociech. GRATULUJEMY!