• Projekt POWER

Projekt pt. "Rozwój kompetencji kadry pedagogcznej Przedszkola Publicznego Nr 8 "Pod Stokrotką" w Tarnowie w zakresie wykorzystania TIK oraz języka angielskiego" jest realizowany w naszym przedszkolu. Czas trwania projektu: 1.11.2019 r. - 31.10.2022 r. Projekt jest realizowany na zasadach programu Erasmus+ sektora Edukacji szkolnej, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach projektu "Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej". Przyznane dofinansowanie: 24 922 euro.

W ramach projektu nauczyciele wezmą udział w kursie języka angielskiego zorganizowanym w naszym przedszkolu oraz w szkoleniach zagranicznych, które są organizowane w krajach UE: Malta, Hiszpania, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Włochy oraz w działaniach typu job shadowing i teaching assignment w placówce partnerskiej w Turcji.

Zespół realizujący projekt:

Małgorzata Kocik - Dyrektor Przedszkola